KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14744285

nr 1474 4285

Etsningar

4 st, Frankrike, hundar, yttermått inklusive ram: 23x51 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:45:50